Карамелізовані лизунці для телят

У годівлі сільськогосподарських тварин велике значення має те, наскільки збалансованим є вміст вітамінів і мінералів у кормах. Це вкрай важливо для здоровя та продуктивності тварин.

Саме тому ТМ “Домінанта” розробила новітню високотехнологічну добавку до тваринних кормів — мелясований лизунець “КЕНДІ”Виготовляється він у формі щільних, пластичних брикетів чи контейнерів, має солодкуватий смак, і колір від коричневого до темно-коричневого.

У складі цієї добавки-лизунця — бурякова меляса, суміш рослинних жирів, білків, а також комплекс необхідних вітамінів і мінералів.

Дія цього продукту базується на спеціально підібраному співвідношенні цукру, мінеральних речовин та вітамінів.

Мелясовані лизунці вкрай корисні для тварин, адже процес лизання суттєво стимулює слиновиділення. Слина — природній буфер, який регулює рівень кислотності рубцевого середовища. Це основний фактор профілактики ацидозу. Окрім цього, активне слиновиділення спонукає тварину споживати більше основного корму, покращує його перетравлювання.

Споживання добавки збільшує надої та жирність молока у корів, а також середньодобові прирости у ВРХ на відгодівлі.

Висока якість продукту забеспечується технологічністю процесу виготовлення мелясованих лизунців. Під час виготовлення цієї добавки немає неконтрольованих реакцій хімічного затвердіння чи теплова денатурація вітамінів. Це підвищує біологічну повноцінність продукту.

Крім того під час виготовлення лизунців використовуються рослинні жири з категорії “захищених” жирів. У продукти еліт-класу входять гепатопротектори, хелатні форми мікроелементів, живі дріжжі, ефірні масла.

Завдяки досконалому процесу виробництва мелясовані лизунці мають низький вміст вологи, що забезпечує тривалий термін зберігання. Структура лизунця стабільна у різних кліматичних умовах.

Добавка “КЕНДІ” ідеально підходить для тварин на випасі, а також для господарств, де тварини утримуються безпривязним способом. Тварини мають вільний доступ до кормової добавки, відтак споживають необхідну кількість речовин — відповідно до свого апетиту та індивідуальних потреб організму.


Переваги від використання КЕНДІ:

  • Ефективна система профілактики ацидозу;
  • Економія ветпрепаратів;
  • Підвищення рівня споживання кормів (+10%);
  • Покращення репродуктивної функції;
  • Зменшення випадків хвороб кінцівок;
  • Збільшення виходу телят;
  • Додаткова енергія;
  • Збалансованість раціону по мікро-макроелементам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *