+38 043 250 51 80 +38 050 305 00 88 +38 063 305 00 88 +38 068 305 00 88 info@dominanta-ukr.com
Регідросорб

Опис:
Аморфний або кристалічний порошок від білого до світло-жовтого кольору добре розчиняється у воді.
Фармацевтична дія:
Регідросорб — це комплексний препарат легко засвоюваних енергетичних та мінеральних речовин, складові компоненти якого діють синергійно, забезпечуючи регідратаційний ефект. Солі натрію підтримують осмотичний тиск в тканинах та регулюють обмін рідини. Беруть участь в передачі імпульсів, створюють оптимальне середовище для дії різноманітних ферментів. Калій – основний внутріклітинний іон, забезпечує поляризацію постсинаптичних мембран, бере участь в передачі збудження від нервів до м’язів. Регулює тонус міокарда. Обмін калію тісно пов’язаний з обміном натрію в організмі. Глюкоза сприяє абсорбції солей, що допомагає збалансувати кислотно-лужний баланс крові, попереджуючи гіпоглікемію, підтримує осмос, має енергетичну та антитоксичну дію. Більшість мінеральних речовин в організмі знаходяться в розчинному вигляді, їх транспорт не можливий без води. Порушення співвідношення між мінеральними речовинами призводять до порушення водного балансу і зневоднення. При втраті рідини у телят з діареями різного походження мінеральні речовини вимиваються з організму, баланс між ними порушується, що ускладнює патологічний процес. Гіпокаліємія призводить до пошкодження ниркових канальців і погіршенню всмоктування мінералів. Вода з зв’язаного стану з солями переходить у вільний стан чим ще більше посилюючи зневоднення.
Застосування:
Телята: відновлення водно-електролітного балансу організму, корекція ацидозу при діареї з різним ступенем зневоднення та різного походження вірусного, бактеріального, протозойного, факторного, отруєннях, тепловому стресі. Знешкодження токсинів. Регідросорб використовується тільки в складі комплексної терапії діареї. Не застосовується в якості монотерапії діареї інфекційного походження!
Дозування та спосіб застосування
Телята: 2-3 рази на добу по 50 г препарату розчинити в 1,5-2 літрах води підігрітої до 38-39 °С або сінного настою до повного зникнення симптомів захворювання.
При колібактеріозі починають давати Регідросорб з 2 дня життя засіб задають зранку через 2 години після випоювання молока в кількості 1 — 1,5 л на голову. Процедуру повторюють в обід та вечорі. З профілактичної метою також задають по такій схемі: 50 г у 2 л води відразу після народження та щоденно на протязі 3 — 5 днів.
Протипоказання.
Підвищена чутливість до компонентів. Не застосовувати іншим видам тварин!
Застереження.
Не застосовувати разом з молоком. При довготривалому(більше 14 днів) зберіганні відкритої заводської упаковки з засобом він може міняти колір та консистенцію.
Побічні ефекти.
При дотриманні правил режиму дозування побічних ефектів не спостерігається.
Зберігання.
Препарат зберігають у сухому, захищеному від світла місті, при температурі +4 — 25 С. Після відкриття упаковки використати засіб на протязі 14 днів.
Форма випуску.
Пакети з фольги по по 50г.
ПРОФІЛАКТИКА ПРОБЛЕМ