Стерисан

Опис
Рідина рожевого кольору.
Фармацевтична дія:
СтериСан – комплексний препарат для дезінфекції ратиць у худоби, що знижує обов’язковим заходом у комплексі заходів щодо профілактики та лікування захворювань рухового апарату тварин. Діючі речовини препарату володіють високою дезінфікуючою властивістю по відношенню до грам позитивних та грамнегативних бактерій (в тому числі їх спорових форм), вірусів, грибів, найпростіших, водоростей. Препарат містить комплекс поверхнево-активних речовин, які володіютьмиючими властивостями, а наявність пенетранту стимулює проникнення дезінфектантів у товщу копитного рогу та шкіри. Барвник, що входить до складу препарату, не тільки візуалізує ефект застосування, а й володіє антисептичними властивостями. Препарат не володіє корозійними властивостями по відношенню до металів, пластику, резини, тощо, стабільний при високих та низьких температурах, зміщується з водою різної якості.
Застосування:
Препарат застосовують для одночасної мийки та санації ратиць худоби, шляхом прогону через копитні ванни, методом напилення або експозиції кінцівки у певній ємкості.
Дозування
Препарат Стерисан розчиняється до робочої консистенції у воді у розрахунку 1 л на 100 – 150 л води.
Форма випуску.
Каністри по 20кг.
Умови зберігання і транспортування.
Уникати прямого сонячного світла. Продукт твердне при від’ємній температурі. В цьому випадку препарат нагрівають до переходу в рідку форму. Це не впливає на його фізико-хімічні властивості. При нагріванні слід уникати високих температур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *