+38 043 250 51 80 +38 050 305 00 88 +38 063 305 00 88 +38 068 305 00 88 info@dominanta-ukr.com
Лактоболюс

Опис:
Болюси покриті щільною оболонкою, які забезпечують дійних корів необхідними вітамінами та мікроелементами на протязі 240 днів.
Фармацевтична дія:
Лактоболюс дозволяє гарантовано підтримувати рівень необхідних вітамінів та мікроелементів. Це має важливе значення для нормалізації обміну речовин, підвищення продуктивності та профілактики хвороб у корів у дійний період. Вітамін Е та селен знижує ризики захворюваності корів маститами та хворобами ратиць. Для тривалого перебування болюса в сітці, використовуються спеціальні компоненти, які дозволяють підтримувати вагу болюса на певному рівні. Це дозволяє уникнути відригування болюса при жуйці під час всього періоду перебування болюса сітці.
Застосування:
Застосовують болюси при недостатній кількості в раціоні вітамінів та мікроелементів. Кожній тварині після отелу за допомогою болюсодавача вводять по 2 болюси. Болюс повністю розчиняється та не подразнює слизові оболонки та рубець.
Інструкція по використанню болюсодавача:
1. Розмістити болюс у аплікатор.
2. Утримуйте голову тварини прямо. Тримати шию прямо а голову підняти догори.
3. Обережно ввести болюсодавач з болюсом корові у порожнину рота і направити болюсодавач на корінь язика.
4. Коли корова почне ковтати, обережно ввести болюс і вийняти болюсодавач
Протипоказання:
Відсутні.
Застереження:
Лактоболюс не повинен використовуватись тваринам, вага яких менша 400 кг та тваринам з порушеним ковтаючим рефлексом. Не використовуйте пошкоджені болюси.
Форма випуску:
Капсули по 100 г покриті щільною оболонкою коричневого кольору в коробках з полістеролу по 20 штук.
ПРОФІЛАКТИКА ПРОБЛЕМ