+38 043 250 51 80 +38 050 305 00 88 +38 063 305 00 88 +38 068 305 00 88 info@dominanta-ukr.com
Прегнаболюс

Опис:
Болюси покриті щільною оболонкою, які забезпечують корів в сухостійний період необхідними вітамінами та мікроелементами на протязі 120 днів.
Фармацевтична дія:
Прегнаболюс вивільняється на протязі 4-х місяців і забезпечує корів мікроелементами і вітамінами на протязі всього сухостійного періоду, а також перші два місяці після отелу, які є найбільш критичні в житті тварини. Прегнаболюс знаходиться в сітці, що дозволяє вивільнятися з болюсу вітамінам і мікроелементам та безпосередньо всмоктуватись в кров. При використанні болюсів надходження вітамінів та мікроелементів не залежить від апетиту тварини, що має важливе значення в післяотельний період. Для тривалого перебування болюса в сітці, використовуються спеціальні компоненти, які дозволяють підтримувати вагу болюса на певному рівні. Це дозволяє уникнути відригування болюса при жуйці під час всього періоду перебування болюсу в сітці.
Застосування:
Застосовують при переведенні корів на сухостій, кожній тварині за допомогою болюсодавача вводять по 2 болюси. Болюс повністю розчиняється та не подразнює слизові оболонки та рубець.
Інструкція по використанню болюсодавача:
1. Розмістити болюс у аплікатор.
2. Утримуйте голову тварини прямо. Тримати шию прямо а голову підняти догори.
3. Обережно ввести болюсодавач з болюсом корові у порожнину рота і направити болюсодавач на корінь язика.
4. Коли корова почне ковтати, обережно ввести болюс і вийняти болюсодавач
Застереження:
Прегнаболюс не повинен використовуватись тваринам, вага яких менша 400 кг та тваринам з порушеним ковтаючим рефлексом. Не використовувати пошкоджені болюси.
Форма випуску:
Капсули по 100 г покриті щільною оболонкою синього кольору в коробках з полістеролу по 20 штук.
ПРОФІЛАКТИКА ПРОБЛЕМ