+38 043 250 51 80 +38 050 305 00 88 +38 063 305 00 88 +38 068 305 00 88 info@dominanta-ukr.com
Стерисан Д

Опис
Комплексний препарат для планової, профілактичної та вимушеної дезінфекції.
Фармакологічна дія:
Діючі речовини препарату володіють високою дезінфікуючою властивістю по відношенню до всіх видів мікроорганізмів: грампозитивних та грамнегативних бактерій (в тому числі їх спорових форм), оболочкових та безоболочкових вірусів, грибів, найпростіших, водоростей (в тому числі вірусів АЧС, ящуру, класичної чуми свиней, цирковіруса свиней (PCV2), респіраторно-репродуктивного синдрому свиней (РРСС), Ауескі, псевдосказу, віруса трансмісивного гастроентериту, парво-, адено-, рота- і корона вірусів, Clostridium perfringens, Actinobacillus suis, Escherichia coli, Haemophilus parasuis, Brachyspira hyodysenteriae, Mycoplasma sp., Pasteurella multocida, Bordetella bronchiseptica, Salmonella sp., Staphylococcus aureus, Streptococcus suis, Streptococcus sp., Erisipelothrix rhusiopathiae suis, Leptospira sp., Campylobacter jejuni. Listeria monociytogenes, Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella pneumoniae, Enterobacter sp., Mycobacterium tuberculosis, Aspergillus sp., Candida albicans та ін.)
Препарат містить комплекс поверхнево-активних речовин, які володіють миючими властивостями.
Препарат не володіє корозійними властивостями по відношенню до металів, пластику, резини, тощо; стабільний при високих та низьких температурах, розчиняється в воді будь-якої якості.
Застосування:
СтериСан-Д застосовують для профілактичної та вимушеної дезінфекції:
– тваринницьких приміщень, пташників, приміщень звірогосподарств та технологічного обладнання та інвентарю, що в них знаходиться;
– кліток та транспортної тари (піддонів, стелажів, ящиків, візків), промислового обладнання та споруд, що не контактують з харчовими спорудами;
– транспортних засобів, що використовуються для перевезення тварин та т сировини тваринного походження.
Можливо використання для поверхонь з нержавіючої сталі, алюмінію, фарбованого і нефарбованого бетону, пластика, плитки, дерева та т.п.
Дозування
Профілактичну дезинфекцію проводять з використанням 0,5% розчину СтериСану-Д (розведення 1:200), при нормі витрат 1 л на 4 м2 та експозиції 10 хвилин.
Вимушену (поточну та заключну) дезинфекцію проводять з використанням 1,0 % розчину СтериСану-Д (розведення 1:100), при нормі витрат 1 л на 4 м2 та експозиції 10 хвилин.
Збільшення часу експозиції призводить до посилення дії препарату.
Дезинфекція повітря: використовують 0,5% розчин дезинфектануа. Робочий розчин розпилюють з допомогою аерозольного генератора з розрахунку 1 л на 100 м3, експозиція 30-40 хвилин.
Заключна дезинфекція гарячим туманом: СтериСан-Д використовують для заключної дезинфекції приміщень. Для цього готують основний розчин, додавши до 1 частини СтериСану-Д 20 частин води. Отриманий розчин роспилюють з розрахунку 15 мл на 1 метр3 приміщення.
Форма випуску.
Безбарвна рідина.
Термін придатності, упаковка.
Термін придатності 12 місяців з дати виробництва. Розфасовано в полімерні каністри по 20 кг.
ПРОФІЛАКТИКА ПРОБЛЕМ