+38 043 250 51 80 +38 050 305 00 88 +38 063 305 00 88 +38 068 305 00 88 info@dominanta-ukr.com
Стерисан Про

Опис
Миючий та дезинфікуючий препарат для обробки ратиць у худоби, що є обов’язковим заходом у профілактиці та лікуванні захворювань рухового апарату тварин.
Склад
Глутаровий альдегід, четвертинні амонійні сполуки, неіоногенні поверхнево-активні сполуки, ізопропіловий спирт, комплекс сполук для підсушування ран та підвищення пружності копит, барвник, наповнювач.
Фармакологічна дія:
Діючі речовини препарату володіють високою дезінфікуючою властивістю по відношенню до грам позитивних та грамнегативних бактерій (в тому числі їх спорових форм), вірусів, грибів, найпростіших, водоростей.
Препарат містить комплекс поверхнево-активних речовин, які володіють миючими властивостями, а наявність пенетранту стимулює проникнення дезінфектантів у товщу копитного рогу та шкіри.
Барвник, що входить до складу препарату, не тільки візуалізує ефект застосування, а й володіє антисептичними властивостями.
Особливість препарату є наявність комплексу речовин, що володіють підсушуючою властивістю та підвищують пружність копит. Препарат не володіє корозійними властивостями по відношенню до металів, пластику, резини, тощо, стабільний при високих та низьких температурах, зміщується з водою різної якості.
Застосування:
Миючий та дезинфікуючий препарат для обробки ратиць у худоби, що є обов’язковим заходом у профілактиці та лікуванні захворювань рухового апарату тварин.
Дозування
Препарат Стерисан ПРО розчиняється до робочої консистенції у воді у розрахунку 1-5 л на 100 – 150 л води. 5% розчин може використовуватись для обробки копит шляхом напилення
Форма випуску.
Каністри по 20кг.
ПРОФІЛАКТИКА ПРОБЛЕМ