Прегнаболюс

Болюси по 100 г покриті щільною оболонкою синього кольору, які забезпечують корів в сухостійний період необхідними вітамінами та мікроелементами

1
болюс
містить

Вітамін А
Вітамін Д3
Вітамін Е
Кобальт
Марганець
Мідь
Цинк
Йод

565000 МО
115000 МО
3400 мг
250 мг
9200 мг
6000 мг
15400 мг
1000 мг
ЗАСТОСУВАННЯ

Застосовують при переведенні корів на сухостій, кожній тварині за допомогою болюсодавача вводять по 2 болюси. Болюс повністю розчиняється та не подразнює слизові оболонки та рубець.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

ПРЕГНАБОЛЮС вивільняється протягом 4-х місяців і забезпечує корів мікроелементами і вітамінами на протязі всього сухостійного періоду, а також перші два місяці після отелу, які є найбільш критичні в житті тварини. ПРЕГНАБОЛЮС знаходиться в сітці, що дозволяє вивільнятися з болюсу вітамінам і мікроелементам та безпосередньо всмоктуватись в кров. При використанні болюсів надходження вітамінів та мікроелементів не залежить від апетиту тварини, що має важливе значення в післяотельний період. Для тривалого перебування болюса в сітці, використовуються спеціальні компоненти, які дозволяють підтримувати вагу болюса на певному рівні. Це дозволяє уникнути відригування болюса при жуйці під час всього періоду перебування болюсу в сітці.

КАРЕНЦІЯ, ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ, УПАКОВКА

Каренція: відсутня.
Термін придатності: 12 місяців.
Циліндричні капсули в коробках по 20 штук.

Залишити відповідь