Стерисан Про

Миючий та дезинфікуючий препарат для обробки ратиць у худоби з комплексом речовин, що володіють підсушуючою властивістю та підвищують пружність копит.

СКЛАД

Глутаровий альдегід, четвертинні
амонійні сполуки, неіоногенні
поверхнево-активні сполуки,
ізопропіловий спирт, комплекс
сполук для підсушування ран та
підвищення пружності копит,
барвник, наповнювач.

ФОРМА ВИПУСКУ

Рідина темно-синього кольору.

ЗАСТОСУВАННЯ

Препарат застосовують для одночасної мийки та санації ратиць худоби, шляхом прогону через копитні ванни, методом напилення або експозиції кінцівки у певній ємкості.

КАРЕНЦІЯ, ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ, УПАКОВКА

Каренція: відсутня.
Термін придатності: 12 місяців.
Каністри: 20кг

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

Діючі речовини препарату володіють високою дезін- фікуючою властивістю по відношенню до грампозитивних та грамнегативних бактерій (в тому числі їх спорових форм), вірусів, грибів, найпростіших водоростей. Препарат містить комплекс поверхнево-активних речо-вин, які володіють миючими властивостями, а наявність пенетранту стимулює проникнення дезінфектантів у товщу копитного рогу та шкіри. Барвник, що входить до складу препарату, не тільки візуалізує ефект застосування, а й володіє антисептичними властивостями. Особливістю препарату є наявність комплексу речовин, що володіють підсушуючою властивістю та підвищують пружність копит. Препарат не володіє корозійними власти- востями по відношенню до металів, пластику, резини тощо, стабільний при високих та низьких температурах, змішується з водою різної якості.

ДОЗУВАННЯ

Препарат СТЕРИСАН ПРО розчиняється до робочої консистенції у воді у розрахунку 1 л на 100 – 150 л води. 5% розчин може використовуватись для обробки копит шляхом напилення.

Залишити відповідь