+38 (050) 305 00 88
+38 (063) 305 00 88
+38 (068) 305 00 88

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «ДОМІНАНТА УКРАЇНА» була заснована в 2009 році. Має власні виробничі потужності та виготовляє кормові добавки для тварин в Україні. Випускає продукцію під торговою маркою “DOMINANTA”. Виробництво широкого спектру продуктів відбувається на сучасному обладнанні та підлягає суворому дотриманню вимог менеджменту якості.

ВИРОБНИЦТВО

Виробництво широкого спектру продуктів відбувається на сучасному обладнанні та підлягає суворому дотриманню вимог менеджменту якості. Продукція, що випускається на виробництві, відповідає всім нормативним вимогам, так як виготовляється відповідно до діючо законодавства України і контролюється на всіх етапах виробництва.

ЛОГІСТИКА

Компанія бере на себе логістичну частину доставки до складу клієнта. Продукція може відвантажуватись як великими об’ємами, так і малими партіями, відповідно до потреб клієнтів.

СПІВПРАЦЯ З ЛАБОРАТОРІЯМИ

Стандартний початок роботи із клієнтами передбачає поглиблений аналіз ефективності технології підприємства та відбір зразків для лабораторних досліджень кормової бази господарства.
Компанія співпрацює із багатьма світовими лабораторіями, але в основному із американською лабораторією Cumberland Valley Analytical Services. Вона є однією із найкращих лабораторій в галузі аналізу ферментованих кормів, та з якою налагоджений дуже тривалий та тісний зв'язок.Компанія пропонує виключно перевірені на практиці та економічно-ефективні продукти і послуги, практичне складання та коригування раціонів, впровадження схем лікування і профілактики захворювань, навчання персоналу в умовах господарств.