+38 (050) 305 00 88
+38 (063) 305 00 88
+38 (068) 305 00 88

ДЕАТОКС

Комплексний сорбент, призначений для зв’язування та виведення з організму тварин широкого спектру мікотоксинів, що є побічними продуктами життєдіяльності пліснявих грибів.

Упаковка

Багатошарові паперові мішки з поліетиленовою вкладкою, вагою 25 кг.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

24 місяців


СКЛАД

Гідрати алюмосилікатів натрію, кальцію та магнію (HSCAS), ліофілізовані стінки дріжджових клітин, активоване деревне вугілля.

ЗАСТОСУВАННЯ

Призначають в якості профілактики або усунення симптомів мікотоксикозів у всіх видів тварин та зв’язування мікотоксинів у випадках підвищеної контамінації корму та кормової сировини.

ДОЗУВАННЯ

Добавка вводиться в корми для тварин в кількості 0,5 – 2.0 кг/т шляхом рівномірного змішування з іншими компонентами корму. Дозування добавки для великої рогатої худоби складає 30-50 г/голову/день в залежності від віку тварин.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

Завдяки комбінації декількох типів неорганічних та органічних сполук (природні та модифіковані алюмосилікати, розгалужені вуглеводи оболонки дріжджових клітин), Деатокс має здатність ефективно адсорбувати різні групи мікотоксинів:
полярні (афлатоксини, ДОН, Т-2), неполярні (зеараленон), мікотоксини середньої полярності (охратоксини), полярні мікотоксини кислотного типу (фумонізини). При профілактичному застосуванні сорбент запобігає всмоктуванню мікотоксинів в кров’яне русло, їх подальшій біотрансформації в печінці тварин з утворенням вторинних токсичних метаболітів та потраплянню в продукцію (м’ясо, молоко, яйця). Терапевтичне використання кормової добавки Деатокс допомагає усунути наслідки наявних мікотоксикозів, покращити функцію печінки, нирок, відновити функціональність слизової оболонки кишечника, нормалізувати показники крові та сечі. Застосування сорбенту на постійній основі запобігає розвитку ерозивних процесів органів травного тракту та слизових оболонок, та сприяє підвищенню локального імунітету.