+38 (050) 305 00 88
+38 (063) 305 00 88
+38 (068) 305 00 88

КЕТОХОЛ ДРАЙ

Кормова добавка для поповнення кормових раціонів енергією із гепатопротекторною дією.
Порошок сіруватого кольору з сірими гранулами різного розміру.

Упаковка

Багатошарові паперові мішки: 10 кг. ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

12 місяців

СКЛАД

1,2-пропандіол, солі пропіонової кислоти, діоксид кремнію, наповнювач, магній, інкапсульований холін хлорид, інкапсульований метіонін, інкапсульований лізин.

ЗАСТОСУВАННЯ

Застосовується для поповнення енергії у раціонах лактуючих корів, підвищення удоїв, підвищення вмісту жиру у молоці, скорочення сервіс-періодів, активації процесів метаболізму. Має гепатопротекторну дію, відновлює структуру гепатоцитів, що є важливим при лікуванні кетозів.

ДОЗУВАННЯ

Змішують з кормами або комбікормами, БВД, БМВД з розрахунку 0,35 – 0,4 кг на голову в день

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

Пропіленгліколь активно утилізується організмом тварин та застосовується для швидкого поповнення кормових раціонів енергією. Холін є важливою біохімічною речовиною, яка присутня в багатьох сполуках і приймає участь у підтриманні життєдіяльності організму. У дійних корів холін виконує функцію активної підтримки печінки та метаболізму жирів, у ній під час критичного транзитного періоду, який починається за три тижні до отелу і закінчується через три тижні після отелу. Здорова та правильно функціонуюча печінка сприяє більш спокійному протіканню транзитного періоду, забезпечує продуктивний початок лактації.