+38 (050) 305 00 88
+38 (063) 305 00 88
+38 (068) 305 00 88

МЕТІОНІН ПРОТЕКТ

Кормова добавка для балансування амінокислотного профілю білку в раціонах корів .
Метіонін, вкритий оболонкою для захисту від розпаду в рубці жуйних тварин. Кормова добавка застосовується для балансування амінокислотного профілю білку в раціонах корів та в якості гепатопротектора для ефективної підтримки печінки

Упаковка

багатошарові паперові мішки 10, 25 кг
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

6 місяців


СКЛАД

DL-метіонін, носій, тригліцериди

ЗАСТОСУВАННЯ

Нормалізація функціонального стану печінки в транзитний період, балансування амінокислотного складу раціону

ДОЗУВАННЯ

10-20 г/гол

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

Метіонін є сірковмісною амінокислотою та виконує такі основні метаболічні функції:
• належить до класу лімітуючих незамінних амінокислот. Коректне балансування метіоніну в раціоні корів (жуйних тварин), допомагає запобігти втраті ваги, дисбалансу пропорцій жирової та м’язової тканин, погіршенню якості молока, падінню надоїв та сповільненню росту молодняка.
• проявляє виражену гепатопротекторну дію: в печінці виконує функції донора метильних груп, що необхідно в синтезі S-аденозилметіоніну та холіну. Це, в свою чергу, запобігає надмірному синтезу кетонових тіл в печінці корів в періоди негативного енергетичного балансу. Захисна оболонка препарату запобігає розщепленню метіоніну мікрофлорою рубця, сприяє його вивільненню в тонкому кишечнику та всмоктуванню в кровоток.

СХЕМА ВИКОРИСТАННЯ

Тільні корови - на протязі 2-ох тижнів до розтелу, молочні - на протязі 1-3 місяців після розтелу в суміші з моно- та комбікормом.