+38 (050) 305 00 88
+38 (063) 305 00 88
+38 (068) 305 00 88

РАПІЛАК ДРАЙ

Аморфний або кристалічний порошок від білого до світло-жовтого кольору. Добре розчиняється у воді.
Одноразова енергетична випойка корів після отелу.

Упаковка

Пакет 1 кг; ящик по 10 пакетів. ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

12 місяців


СКЛАД

Глюкоза, пропіонат кальцію, електроліти, вітамінно-мінеральний комплекс (цинк, кобальт, селен, магній, вітаміни А, Е, С ), живі дріжджі, підсолоджувач, наповнювач.

ЗАСТОСУВАННЯ

Корови, нетелі: відновлення водно-електролітного балансу організму та втраченої енергії при родах

ДОЗУВАННЯ

1 кг засобу розчинити у 20-25 л теплої води та запропонувати випити корові, або залити за допомогою стравохідного зонду. Одразу після родів одноразово.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

Комплексний препарат легко засвоюваних енергетичних та мінеральних речовин, складові компоненти якого діють синергічно, забезпечуючи регідратаційний ефект та підвищують тонус організму. Відновлюють роботу м´язів, сприяють пожвавленню апетиту та відокремленню посліду у корів після отелу. Солі натрію підтримують осмотичний тиск в тканинах та регулюють обмін рідини. Калій – основний внутрішньоклітинний іон, регулює тонус міокарда, гладких і поперечно-смугастих м'язів. Обмін калію тісно пов'язаний з обміном натрію в організмі. 30 грам живих дріжджів сприяють швидкому відновленню роботи рубця за рахунок великої кількості кальцію в доступній формі, профілактуються післяродові ускладнення.