+38 (050) 305 00 88
+38 (063) 305 00 88
+38 (068) 305 00 88

РАПІЛАК ЕНЕРДЖІ

Енергетична кормова добавка для новотільних корів із гепатопротекторною дією.
В'язка прозора або жовтувата рідина.

Упаковка

Металеві та полімерні бочки: 50 кг, 250 кг; кубові ємності по 1000 кг ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

12 місяців


СКЛАД

1,2-пропандіол, декстроза, солі пропіонової кислоти, носій

ЗАСТОСУВАННЯ

Напування корів новотільної групи з метою нормалізації енергетичного балансу організму і функціонального стану печінки, профілактика та лікування кетозу корів, післяродових ускладнень (зміщення сичуга, затримка посліду, гінекологічні захворювання).

ДОЗУВАННЯ

Запроваджується на 2-й, 3-й та 4-й день після отелення, шляхом випоювання в кількості 2 кг/гол/добу. Використовується в кількості 2 кг/гол/добу в схемах лікування при діагностиці кетозу з балом вище 1,0 ммоль/л. Для профілактики зміщення сичуга рекомендується вводити препарат через зонд разом з 20-30 л теплої води. Можливе утворення невеликої кількості осаду. При утворенні осаду – перед використанням ретельно перемішати!

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

Пропіленгліколь та пропіонат кальцію активно утилізуються організмом жуйних тварин для утворення глюкози в процесі глюконеогенезу. Корекція метаболічного стану новотільних корів сприяє швидкому подоланню від'ємного енергетичного балансу організму, профілактиці кетонемії та запобіганню ацидотичних станів. У свою чергу глюкоза виступає джерелом легко доступної енергії для мікроорганізмів рубця, що призводить до підвищення перетравності НДК раціону, збільшення рівню бутиратів і, як наслідок, вмісту жиру в молоці.

ПРОГРАМА ДЛЯ ТРАНЗИТНОГО ПЕРІОДУ ТА НОВОТІЛЬНОЇ КОРОВИ