+38 (050) 305 00 88
+38 (063) 305 00 88
+38 (068) 305 00 88

РАПІЛАК

Енергетична кормова добавка для збільшення поїдання корму новотільними коровами та коровами першої половини лактації.
В'язка рідина темно-коричневого кольору.

Упаковка

Металеві та полімерні бочки: 50 кг, 250 кг;   кубові ємності по 1000 кг.


ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

12 місяців

СКЛАД

1,2-пропандіол, солі пропіонової кислоти, глюкоза, енергетичний вітамінно-мінеральний комплекс, підсолоджувач, розчинник, ароматизатор.

ЗАСТОСУВАННЯ

Застосовується для корів транзитного періоду з метою нормалізації енергетичного балансу організму, профілактики кетозу та ацидозу корів, післяродових ускладнень (зміщення сичуга, затримка посліду, гінекологічні захворювання), в якості принади для збільшення споживання сухої речовини корму.

ДОЗУВАННЯ

Препарат використовують, бажано в другій половині дня (коли зменшується інтенсивність споживання корму). Для зручності використання Рапілак попередньо розбавляють з водою 1:1. Вводять безпосередньо в кормозмішувач, або поверхнево обробивши монокорм на кормовому столі, наприклад за допомогою «садової поливалки». Кількість вводу для пізнього сухостою – 100-150 г/гол./добу, для новотільних – 250-300 г/гол/добу.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

Метаболічні прекурсори глюкози в складі препарату (пропіонат кальцію, пропіленгліколь) активно утилізуються організмом жуйних тварин для синтезу глюкози в процесі глюконеогенезу. Оскільки глюкоза є основним джерелом обмінної енергії для всіх процесів життєдіяльності, інтенсивне утворення гексоз сприяє швидкому подоланню від'ємного енергетичного балансу організму, який утворюється внаслідок неповноцінної годівлі, особливо  під час сухостійного та новотільного періодів. Подібна корекція метаболічного стану запобігає розвитку кетонемії та ацидотичних станів корів в транзитному періоді.  Натуральне джерело цукрів у складі препарату покращує смакову привабливість кормів та підвищує споживання основного раціону.

ПРОГРАМА ДЛЯ ТРАНЗИТНОГО ПЕРІОДУ ТА НОВОТІЛЬНОЇ КОРОВИ