+38 (050) 305 00 88
+38 (063) 305 00 88
+38 (068) 305 00 88

РЕГІДРОСОРБ

Комплексний електролітний засіб.

Упаковка

Пакети з фольги: 50г
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

12 місяців


СКЛАД

Глюкоза, бікарбонат натрію, карбонат калію, хлорид натрію, сорбент мікотоксинів, наповнювач.

ЗАСТОСУВАННЯ

Телята: відновлення водно-електролітного балансу організму, корекція ацидозу при діареї з різним ступенем зневоднення та різного походження вірусного, бактеріального, протозойного, факторного, отруєннях, тепловому стрeci. Знешкодження токсинів. РЕГІДРОСОРБ використовується тільки в складі комплексної терапії діареї. Не застосовується в якості монотерапії діapeї інфекційного походження!

ДОЗУВАННЯ

Телята: 2-3 рази на добу по 50г препарату розчиненого у 1,5-2 літрах води підігрітої до 38-39°С або сінного настою доповного зникнення симптомів захворювання. При колібактеріозі починають давати РЕГІДРОСОРБ з 2-го дня життя. Засіб задають зранку через 2 години після випоювання молока в кількості 1-1,5 л на голову. Процедуру повторюють в обід та ввечері. 3 профілактичної метою також задають по такій схемі: 50 г розчиненого у 2 л води відразу після народження та щоденно на протязі 3-5 днів. При стресових ситуаціях або переході теляти з цільного молока на 3ЦМ: одноразово 50 г на 2 л теплої води через 2 години після останньої випойки молоком, або випоїти замість останньої випойки молоком.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

РЕГІДРОСОРБ - це комплексний препарат легко засвоюваних енергетичних та мінеральних речовин, складові компоненти якого діють синергічно, забезпечуючи регідратаційний ефект. Солі натрію підтримують осмотичний тиск в тканинах та регулюють обмін рідини. Беруть участь в передачі імпульсів, створюють оптимальне середовище для дії різноманітних ферментів. Калій - основний внутріклітинний іон, забезпечує поляризацію постсинаптичних мембран, бере участь в передачі збудження від нервів до м'язів. Регулює тонус міокарда. Обмін калію тісно пов'язаний з обміном натрію в організмі. Глюкоза сприяє абсорбції солей, що допомагає збалансувати кислотно-лужний баланс крові, попереджувати гіпоглікемію, підтримує осмос, має енергетичну та антитоксичну дію. Більшість мінеральних речовин в організмі знаходяться в розчиненому вигляді, їх транспорт неможливий без води. Порушення співвідношення між мінеральними речовинами призводять до порушення водного балансу і зневоднення. При втраті рідини у телят з діареями різного походження, мінеральні речовини вимивають з організму, баланс між ними порушується, що ускладнює патологічний процес. Гіпокаліємія призводить до пошкодження ниркових канальців і погіршенню всмоктування мінералів. Вода із зв'язаного стану з солями переходить у вільний стан, чим ще більше посилюючи зневоднення.