+38 (050) 305 00 88
+38 (063) 305 00 88
+38 (068) 305 00 88

РІОН БАЛАНС

Спеціалізована мінеральна добавка, основна дія якої спрямована на активацію транспорту катіонів кальцію та магнію з депо (кістки) в кров’яне русло.

Упаковка

Багатошарові паперові мішки з поліетиленовою вкладкою, вагою 25 кг.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

6 місяців від дати виготовлення


СКЛАД

Сирий протеїн - 36,5%, сира зола - 86,5% , кальцій - 2,7%, магній - 6,8%, сірка - 11%, хлор - 13,8%, катіонно-аніонний баланс (DCAD) складає - 11000 meq/кг.

ЗАСТОСУВАННЯ

Використовується для корів в період пізнього сухостійного періоду (21-0 днів до розтелення).

ДОЗУВАННЯ

Добавка вводиться в повно-змішаний раціон шляхом змішування з іншими компонентами в кількості 0,10-0,25 кг/голову/день. Точне дозування встановлюється на основі розрахунку за допомогою спеціального програмного забезпечення з використанням аналітичних даних катіонно-аніонного складу основного раціону та даних вимірювання рН сечі сухостійних корів.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ

Добавка має здатність здвигати аніонно-катіонну рівновагу (DCAD) повнозмішаного раціону сухостійних корів в бік переваги аніонної частини (сульфати, хлориди), що створює передумови для активної ресорбції катіонів (кальцію та магнію) з тканин депонування (кістки) та запобігання падінню їх концентрації в кров’яному руслі. Згідно аналітичної практики, у великій кількості випадків фуражні корми мають підвищений вміст калію – лужного катіону, який сповільнює мобілізацію кальцію та магнію за рахунок конкурентного заміщення цих катіонів. РІОН Баланс має додаткову властивість нейтралізувати негативний вплив катіонів калію на катіонно-аніонну рівновагу корів пізнього сухостійного періоду та активізувати механізми мобілізації кальцію та магнію. Найпоширенішим та найпростішим методом підтвердження ефективної дії добавки є вимірювання рН сечі корів другого періоду сухостою. Додатково можуть бути проведені біохімічні визначення концентрації іонів кальцію та магнію в крові та сечі корів.